شماره اختصاصی چیست ؟
شماره ای با پیش شماره 1000، 2000، 3000 و 5000 با تعداد ارقام 14 ، 12 ، 10 و یا 8 که به مدت یکسال در اختیار شما قرار می گیرد. آیا تعداد ارقام شماره اختصاصی تاثیری بر کارکرد آن دارد ؟
خیر، هیچ تاثیری ندارد. تنها تفاوت در کوتاهتر بودن تعداد ارقام و به خاطر سپردن راحتتر آن شماره می باشد. آیا امکان خرید پنل بدون شماره اختصاصی وجود دارد و نحوه دریافت پیامک بدون شماره اختصاصی چگونه است ؟
خیر، به دلیل حذف شماره عمومی از سوی اپراتورها دیگر شماره عمومی واگذار نمی گردد. الزاما تمام اشخاصی که قصد استفاده از سامانه را دارند می بایست حداقل یک شماره اختصاصی فعال بر روی سامانه خود داشته باشند. همچنین با فعالسازی شماره اختصاصی علاوه بر ارسال با شماره دلخواه خود ، امکان دریافت پیامک از سمت تلفن های همراه را نیز خواهید داشت. شماره اختصاصی چه کاربردی دارد ؟
شما برای انجام هر یک از کارهایی که می خواهید در سامانه انجام دهید احتیاج به مسیری برای ارسال یا دریافت پیام دارید. به طور مثال می توانید از امکان برگزاری مسابقه استفاده نمایید. می توانید بازخورد پیامکهای ارسال خود را ببینید و ... آیا امکان دایورت از شماره اختصاصی به موبایل وجود دارد ؟
بله ، شما می توانید کلیه دریافت های خود از شماره اختصاصی را به یک شماره مویایل دایورت نمایید. هزینه شماره اختصاصی چقدر است و آیا امکان انتخاب شماره وجود دارد ؟
هزینه شماره اختصاصی بر اساس تعداد ارقام و رند بودن شماره متفاوت می باشد و شما می توانید ارقام آخر شماره را انتخاب نمایید. در سرشاخه های 3000 در صورت نیاز به شماره ای مشابه شماره همراه خود و یا محل کار خود پس از سرشاخه های موجود ، امکان انتخاب ارقانم پس از سرشاخه وجود خواهد داشت. در سرشاخه های 1000 امکان انتخاب شماره مورد نظر شما می باشد.

 

به زودی قیمت های جدید شماره ها درج خواهد شد.