سامانه پیامک ، پنل پیامک یا نرم افزار ارسال پیامک چیست ؟
به سامانه ای که به صورت تخصصی جهت ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می دهد، سامانه پیام کوتاه می گویند.
شما برای ارسال پیام کوتاه نیاز به یک نرم افزار دارید ، سامانه پیام کوتاه نوین یک نرم افزار تحت وب می باشد و به همین دليل شما بدون محدوديت مکاني به پنل خود دسترسي خواهيد داشت و شما می توانید تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خودتان وارد پنل شوید ، این نرم افزار به سرور مخابرات متصل است و در نتیجه دیگر نیازی به تجهیزاتی از قبیل سیم کارت و ... جهت ارسال پیامک نیست. هزینه سامانه پیامک چقدر است ؟
تعرفه سامانه پیامک در بسته های مختلف متفاوت می باشد. هزینه پنل ها به صورت یکساله می باشد و پس از اتمام شارژ شما فقط هزینه شارژ مورد را می پردازید و هزینه پنل را فقط یکبار درسال پرداخت می کنید. تمامی بسته ها دارای شماره اختصاصی 14 رقمی رایگان هستند.
همانند یک سیم کارت ایرانسل ، زمانیکه شما سیم کارت ایرانسل را می خرید باید کارت شارژ ایرانسل نیز بخرید که در سامانه پیامک کارت شارژ همان شارژ پیامک می باشد. تعرفه شارژ پیامک چقدر است ؟
تعرفه شارژ پیامک برای متن فارسی به صورت ثابت و برای تمامی نسخه ها 100 ریال و برای متن انگلیسی 230 ریال می باشد. شماره اختصاصی چیست ؟
شماره ای با پیش شماره 3000 که به مدت یکسال در اختیار شما قرار می گیرد . آیا شما نیاز به شماره اختصاصی جداگانه ای دارید ؟
خیر، بر روی تمامی بسته های ارائه شده توسط نوین سامانه یک شماره اختصاصی وجود دارد. آیا راهنمای سامانه نیز وجود دارد ؟
بله ، راهنمای سامانه در بخش پشتیبانی داخل پنل موجود است یا از پایین این صفحه آنرا دانلود نمایید . چرا برخی از شرکت پنل نا محدود یا رایگان می فروشند ؟
همانطور که خودتان می دانید عمر انسان محدود می باشد ، شرایط اقتصادی ، سیل و زلزله و ... و تورم و همچنین شکست در تجارت همواره وجود داشته است و مهم تر از همه قرارداد شرکت های اصلی با اپراتورها به صورت سالیانه می باشد ، همواره به این نکته توجه داشته باشید که پشتیبانی خوب و عالی هزینه بر می باشد و اگر نوین سامانه و شرکت های معتبر دیگر هزینه ای را برای پنل ها به صورت سالیانه از شما دریافت می کنند ، در اصل هزینه ای اندک بابت پشتیبانی از شما گرفته اند .
همیشه ملاک بهتر بودن پایین بودن قیمت ها نیست ، اما نوین سامانه هزینه ای اندک از شما بابت پشتیبانی می گیرد و این اطمینان را به شما می دهد که خدماتی عالی به شما ارائه دهد ، نظیر ارتقا سرور ، ارتقا نرم افزار ، پشتیبانی تلفنی و رفع مشکلات احتمالی پنل ها و ...