ویژگی های سامانه: - رابط کاربري کاملا فارسي - ارسال و دريافت پيامک بدون محدوديت تعداد روزانه ( ارسال 2000 پیامک در دقیقه) - ارسال پیام های کوتاه تبلیغاتی بر اساس پیش شماره - ارسال پیام های کوتاه به صورت زمانبندی شده - ارسال پیام کوتاه منطقه ای - ارسال پیام کوتاه شهری - ارسال پیام کوتاه بر اساس کدپستی - برگزاری مسابقات و آزمون‌ها از طریق پیام کوتاه - نظرسنجی - سیستم پاسخگویی هوشمند و منشی آنلاین از طریق پیام کوتاه - ذخيره سازي و نگهداري پيامک هاي ارسالي و دريافتي - حذف خودکار شماره هاي تکراري هنگام ارسال پيامک - قابليت وارد نمودن شماره هاي مخاطبين در زمان ارسال از طريق فايل اکسل و فايل متني - گزارش ارسال تک تک پیام ها با قابليت خروجي اکسل و چاپ - خروجي اکسل و چاپي پيامک هاي ارسال شده و دريافتي - دریافت رایگان پیام کوتاه - پشتیبانی بی نظیر از طریق تیکت و تلفن
امکانات سامانه:
ارسال پیامک
این بخش برای ارسال پیامک برای شماره های انتخابی کاربر می باشد. که می توانید شماره ها را از دفترچه تلفن سامانه یا ورودی اکسل و نوت پد (متنی) وارد نماید و با نوشتن متن، پیام خود را ارسال نمایید.
توجه : هر پیامک فارسی 70 کارکتر و هر پیامک لاتین 160 کارکتر می باشد. در صورتی که یک حرف فارسی در هر جایی از پیامک لاتین تایپ شود. پیامک شما فارسی محاسبه می شود و هزینه فارسی تقریبا نصف پیامک لاتین می باشد.
یکی از امکانات نوین سامانه این می باشد که قبل از ارسال، شماره های وارد شده بررسی می شود و در صورتی که شماره ها تکراری و یا نادرست باشند از لیست ارسال حذف می شوند و از هدر رفتن شارژ شما جلوگیری می کند و پس از ارسال گزارشی مبنی بر ارسال موفق و ناموفق نمایش داده می شود. پیامک های ناموفق پیامک های هستند که به هر دلیل نظیر قطع شدن اینترنت شما به سمت مخابرات ارسال نشده اند و شارژ کسر شده از شما در همان لحظه به شما برگشت داده می شوند. (مشاهده تراکنش های مالی و بازگشت شارژ و ارسال پیامک های ناموفق در منوی تراکنش های مالی قابل مشاهده است.)
ارسال متناظر
در صورتی که بخواهید به چندین نفر به طور همزمان متن پیام جدا ارسال نمایید. این بخش به شما این امکان را می دهد که با تعریف متن دلخواه به هر شماره ، پیام خود را ارسال نمایید.
ارسال Flash
این بخش همانند ارسال پیامک می باشد با این تفاوت که پیامک به صورت اتوماتیک بر روی گوشی گیرندگان باز خواهد شد.
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
پیامک هوشمند
با اندکی تفاوت و کاربردی بهتر، همانند ارسال متناظر می باشد.
فرض کنید مسئول یک تعاونی هستید و می خواهید مبلغ بدهی همه اعضای تعاونی را به هر شخص اعلام نمایید یا معاون یک مدرسه هستید و می خواهید نمره های دانش آموزان را به اولیا اعلام نمایید و ...
متن پیامک برای همه اولیا ثابت می باشد و فقط نمره ها و اسامی متفاوت می باشند.
ارسال زماندار
ارسال پیامک در زمان آینده، فرض کنید می خواهید فردا پیامکی را ارسال نمایید ولی در آن ساعت به اینترنت دسترسی ندارید. می توانید از این بخش استفاده نمایید.
ارسال هدفمند/ شهر خاص
ارسال به یکسری مخاطبین خاص مثلا سیم کارتهای دائمی و اعتباری در شهرهای مختلف کشور، که بانک شماره های نوین سامانه شامل تمامی شماره های همراه اول دائمی و اعتباری فعال می باشد. همچنین شماره های اصناف مختلف کشور از قبیل پزشکان، دبیران، ساختمانی،طلا فروشان، مدیران شرکت های خصوصی، مدیران شرکت های صنعتی، مولفین، وکلا و ... تفکیک شده می باشند.
برای ارسال پیام کوتاه در تهران، البرز، گیلان، مشهد، اصفهان و شیراز می توانید بر اساس کد پستی این مناطق، پیامک خود را ارسال نمایید.
امکان دیگر این بخش اسال تصادفی می باشد. به طور مثال با انتخاب شماره های شهر گنبد کاووس 35000 شماره دائمی و 65000 شماره اعتباری همراه اول انتخاب می شوند که می توانید با انتخاب گزینه ی ارسال تصادفی تعداد شماره ها را مشخص نمایید. به طور مثال به 30000 یا 50000 نفر از این شماره ها ارسال شود.
* بعد از ارسال پیامک می توانید گزارش ارسال و لیست تمام شماره های ارسالی را دریافت نمایید.
ارسال WAP
ارسال WAP بسیار شبیه MMS می باشد. تفاون اصلی در این است که هزینه ای ارسال بر عهده گیرنده بوده در حالی که در MMS فرستنده پرداخت می نماید.
شما علاوه بر ارسال عکس، فیلم، برنامه و فایل های مختلف می توانید یک آدرس اینترنتی را نیر برای گیرنده ارسال نمایید.
امکانات نرم افزاری این بخش فعال می باشد، اما امکان ارسال از جانب ارتباطات سیار هنوز فعال نشده است.
کارت ویزیت (contact)
از این بخش می توانید مخاطب خاصی را به صورت مستقیم از دفترچه تلفن خود از طریق پیامک برای گوشی دیگری ارسال نمایید.
دفترچه تلفن
همانند تلفن همراه، در این بخش می توانید مخاطبین خود را در گروه های مختلف دسته بندی کنید. در این بخش با وارد کردن مشخصات مخاطبین، از قبیل تاریخ تولد ، تاریخ مناسب (می تواند تاریخ اتمام اشتراک یا تاریخ اتمام بیمه خودرو باشد) که می توانید با تعیین کنید در این زمان ها برای مخاطبین پیامک ارسال شود.
نظرسنجی
جهت برگزاری مسابقه و نظرسنجی، همانند برنامه نود و یا سایر برنامه های تلویزیونی می باشد. که می توانید با درج سوال و تعیین پاسخ های معین مسابقه یا نظرسنجی برگزار نمایید. همچنین می توانید بازه ی زمانی مشخص کرده و یا پس از ارسال پاسخ از سمت مخاطبین پیامکی مبنی بر صحیح بودن پاسخ برای او ارسال شود.
شماره های شرکت کننده به تفکیک جواب های داده شده نمایش داده می شوند و همچنین نتایج را به صورت نمودارهای مختلف مشاهده نمایید.
ارسال از موبایل
در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشته باشید می توانید با فعال سازی این بخش از موبایل خود به سامانه پیامک ارسال نمایید و سامانه به طور اتوماتیک پیامک شما را به گروه های تعیین شده توسط شما ارسال می کند.
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
تبریک تولد یا رویداد خاص
در صورتی در دفترچه تلفن خود تاریخ تولد و تاریخ مناسبت را وارد کرده باشید می توانید با تعیین گروه پیامکی را در تاریخ تعیین شده برای مخاطبین خود ارسال نمایید.
پاسخ تبلیغاتی
در صورتی که شماره اختصاصی داشته باشید، با فعال کردن این بخش، پس از دریافت هر پیامک، پیامکی به صورت خودکار با متن از پیش تعیین شده برای فرستنده ارسال می کند.
ایمیل پیامک
با استفاده از این بخش می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک ایمیل ارسال نمایید.
دایورت پیامک
با استفاده از این بخش می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک شماره دایورت نمایید.
منشی پیامک
با استفاده از منشی می توانید پاسخگوی خودکار و هوشمندی را در سامانه ایجاد نمایید. مثلا اگر شخصی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد، لیست قیمت شما را ارسال نماید.
کدخوان
در این بخش شما ابتدا یک سری کد را توسط فایل اکسل وارد سامانه می کنید ، در صورتی که کاربر یکی از این کدها را به سامانه ارسال کند کد ارسال شده توسط شخص به همراه شماره موبایل وی در سیستم ذخیره می شود و پیغام تنظیم شده برای کاربر ارسال می گردد ، همچنین در صورت ارسال کد اشتباه و همچنین کد تکراری نیز متن معین شده برای هرکدام به کاربر ارسال خواهد شد. علاوه بر متن های کلی مذکور می توان برای هر کد نیز یک پاسخ اختصاصی نیز تعریف کرد.