سامانه پیام کوتاه کافی شاپ 

مطمئناً، فروش بیشتر و بالا بردن سود حاصل از فروش همان چیزی است که همۀ ما می خواهیم، اینطور نیست؟ ارتقا و رشد تجارت، رضایت مشتریان و در نهایت وفاداری به برند، اهداف مشترک تمامی کسب و کارها محسوب می شوند.

خب، حدس بزنید چه می خواهیم به شما بگوئیم؟ سامانه پیام کوتاه نوین سامانه می تواند به شما در رسیدن به این اهداف تجاریتان کمک کند. اگر می خواهید این سه هدف تجاری خود را محقق کنید، پیشنهاد می کنیم که نکات زیر را با دقت مطالعه نمایید.

سامانه پیام کوتاهاگر قصد خرید سامانه پیام کوتاه داشته باشید حتما این سوال برایتان پیش خواهد آمد که از کدام سرویس دهنده پیام کوتاه خرید نمایم!؟
با یک جستجو در گوگل می توایند لیست ارائه دهندگان خدمات پیامک را مشاهده نمایید. شرکت های بسیاری هستند که در زمینه سامانه پیام کوتاه فعال می باشند اما انتخاب یک سرویس دهنده خوب مستلزم تحقیق بیشتر و مقایسه امکانات و هزینه های ارسال پیامک می باشد.
توجه داشته باشید که خرید سرویس های اینترنتی با خرید کالا متفاوت می باشد، زیرا در خرید سرویس های اینترنتی ، شرکت های ارائه دهنده، در قبال خدمات خود مسئولیت دارند پس انتخاب یک سرویس دهنده خوب باید علاوه بر امکانات و قیمت مناسب ، پشتیبانی و پاسخگویی خوبی هم داشته باشد. در ادامه مراحل انتخاب سامانه پیام کوتاه را بررسی خواهیم نمود.

ستاره بختتان بالا
سپیده صبحتان تابناک
سایه عمرتان بلند
ساز زندگیتان کوک
سرزمین دلتان سبز
سال جدید مبارک -------------------------------------------------------------------------------- دلت شاد و لبت خندان بماند، برایت عمرجاویدان بماند
خدارا میدهم سوگند برعشق، هرآن خواهی برایت آن بماند
بپایت ثروتی افزون بریزد، که چشم دشمنت حیران بماند
تنت سالم سرایت سبز باشد، برایت زندگی آسان بماند
تمام فصل سالت عید باشد، چراغ خانه ات تابان بماند

پیام کوتاهاین تکنولوژی در سال ۱۹۹۲ در گروه سما تلکام شرکت مخابراتی ودافون در انگلیس اختراع شد. نیل پاپ‌ورت یکی از مهندسین این شرکت که در ساخت این تکنولوژی مشارکت داشت در ۳ دسامبر ۱۹۹۲ اولین پیام کوتاه را فرستاد. متن اولین پیامک ارسالی تبریک کریسمس بود.  در آن زمان تلفن های همراه صفحه کلید نداشتند و برای نوشتن پیام کوتاه از کامپیوتر استفاده شد. نوکیا اولین شرکتی بود که در سال 1993 قابلیت ارسال پیامک را در گوشی های خود ایجاد کرد. این سیستم در واقع به عنوان یک پیجر اداری برای گزارش رفت‌وآمد مدیران شرکت‌ها به منشی و دبیرخانه طراحی شده بود اما به مرور زمان استفاده از آن گسترش یافت به طوری‌که تا بیست سال بعد نقشی محوری در نحوه برقراری ارتباط میان انسان‌ها پیدا کرد.

نوروز

با ارزوی 12 ماه شادی 52 هفته خنده 365 روز سلامتی 8760 ساعت عشق 525600 دقیقه برکت 315300 ثانیه دوستی

سال نو پیشاپیش مبارک

......................................................

لحظه ای که سال تحویل میشه ... تنها لحظه ایه که بی منت به من لبخند میزنی ... کاش هر ثانیه برای من سال تحویل باشه تا لبخند همیشه مهمون لبای سرخت بمونه... سال نو مبارک